Wellium Etiket

Kuşe etiket modelinin bir çeşididir. Kuşe etiketten tek farkı etiket yüzeyinin mat ve pürüzlüdür. Pürüzün avantajı etiket üzerinde parlamayı engellemektir. Gözle görülmeyen bir pürüz söz konusudur.

En çok barkod okuma sistemlerine tanıtım yapılacak alanlarda tercih edilmektedir. Bunun nedeni bahsetmiş olduğumuz pürüz sayesinde baskı daha mat ve net görünmekte ve bu cihazlar rahatça okuyabilmektedir.

Kağıt bazlı etiket olması nedeniyle açık alanlarda kullanıma uygun değildir. Etiket siparişlerinizi kullanım alanlarına göre belirlemeniz fayda sağlayacaktır.Vellum etiket baskısı ribon ile yapılmaktadır. Ribonun kalitesi etiketin kulllanım süresini etkilemektedir. 1 ile 3 yıl arası kullanabileceğiniz etiketlerdir. Bu ribonun kalitesine ve kullanım alanına(dış mekan, nemli ve rutubetli alanlar) göre değişir.

PPL Dış Ticaret Olarak, Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, dünyadaki lider markaların kaliteli ürünlerini, müşterilerimizle buluşturuyoruz, bunu yaparken müşterilerimize; kalite, süreklilik, verimlilik ve fiyat avantajlarıyla, onlara sektörde rekabet avantajı sağlıyoruz.