Top Termal

Top Termal, termal etiket çeşitlerinden biridir. Diğer bilinen ismi Lamine Termaldir. Top Termal Etiketlerde, Ribon kullanmaya ihtiyaç duyulmadan, termal baskı yöntemi ile baskı alınmaktadır. Bunu yapabilmeniz için barkod yazıcınızın direkt termal yöntemine uyumlu olması gereklidir. Lamine (Top) Termal Etiketlerin yüzey kısmında termal tabakanın üstünde koruyucu bir tabaka vardır. Bu sebepten dolayı Top Termal Etiketlerin ömrü Eco Termal Etiketlerin ömrüne kıyasla daha uzundur.

Uzun ömürlü olması ve baskıda Ribona ihtiyaç duyulmamasından dolayı maliyeti düşüktür bu sebepten dolayı tercih edilmektedir. Ancak yapışkan özellikleri ve kağıdın gramajları Eco Termal Etiket ile tamamen aynıdır. Aralarındaki tek fark koruyucu bir yüzeydir. Lamine (Top) Termal etiketler, ısıdan ve ışıktan uzak tutulmalıdır. Ancak yine de EcoTermal Etiketler ile kıyaslandığında daha dayanıklıdırlar. Top Termal Etiketler ortalama olarak 6-9 ay ömre sahiptirler. Ömrü tamamlanmış olan Top Termal etiketlerin üzerindeki baskı zamanla kaybolur ve etiket kararmaya başlar. Lamine (Top) Termal Etiketlerin ömrü EcoTermal Etiketlere kıyasla daha uzundur ve bundan dolayı aralarında fiyat farkı bulunmaktadır.

PPL Dış Ticaret Olarak, Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, dünyadaki lider markaların kaliteli ürünlerini, müşterilerimizle buluşturuyoruz, bunu yaparken müşterilerimize; kalite, süreklilik, verimlilik ve fiyat avantajlarıyla, onlara sektörde rekabet avantajı sağlıyoruz.