I. Hamur Sticker

Birinci hamur etiket kâğıt türlerinden birisinin ismi için kullanılmaktadır. Kâğıtlar kendi içlerinde özelliklerine, hammaddelerine göre sınıflara ayrılmaktadırlar. Bunlardan bir tanesi de hamur kâğıtlardır. Hamur kâğıtları da kendi içlerinde 1. Hamur kâğıt, 2. Hamur kâğıt şeklinde sınıflara ayrılmaktadır. Hamur etiket mat bir yüzeye sahiptir, ismini kullanılan kâğıdın kalitesinden almaktadır.

I. Hamur sticker etiket nedir sorusuna en net yanıt; toplum içerisinde en yaygın bilinen ve kullanılan A4 kâğıdının arka yüzeyinin yapışkanlı halidir. Hassastırlar, suya, neme ve ışık gibi dış etkenlere karşı dayanıklı değillerdir. Üzerine yazı yazılmasının mümkün olması kullanım alanını da genişletmektedir. İstenilen boy ve modelde üretilmesi mümkündür.

PPL Dış Ticaret Olarak, Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, dünyadaki lider markaların kaliteli ürünlerini, müşterilerimizle buluşturuyoruz, bunu yaparken müşterilerimize; kalite, süreklilik, verimlilik ve fiyat avantajlarıyla, onlara sektörde rekabet avantajı sağlıyoruz.