PP Şeffaf

PP Şeffaf Etiket, Etiket çeşitleri arasında ısı, ışık, su ve nem gibi dış etkenlere en fazla dayanıklı olan etiket türlerinden biri şeffaf etiket türüdür. Esnemez, yırtılmaz, şeffaf ve dayanıklı olması kullanım ve tercih alanını oldukça genişletmektedir.

PP Şeffaf Etiket Özellikleri, Dayanıklılığının uzun süreli olması şeffaf etiket özellikleri arasında ki en önemli faktördür. Dış etkenlere dayanıklı olması ve biri tarafından yırtılma gibi bir durumunun olmaması uzun süre kullanımını sağlamaktadır. Yapışkanlı etiket türü olmakla birlikte yapışkanlığı son derece kuvvetlidir.

PP Şeffaf Kullanım alanı son derece geniştir, nerelerde kullanılır ve tercih edilir sorusuna; Gıda sektörü, Kimya sektörü, Tekstil sektörü, Kozmetik sektörü, Sanayi sektörü şeklinde geniş yelpazede cevaplar vermek mümkündür.

Estetik bir görünüme sahip olası, birçok olumsuz dış etkene karşı dayanıklı olması ve yapışkanlık özelliğinin son derece kuvvetli olması gibi etkenler şeffaf etiket türünün kullanım alanını da genişletmektedir. Son dönemlerde etiket türleri arasında kendisine daha fazla yer bulmaktadır ve git gide daha da fazla tercih edilecektir.

PPL Dış Ticaret Olarak, Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, dünyadaki lider markaların kaliteli ürünlerini, müşterilerimizle buluşturuyoruz, bunu yaparken müşterilerimize; kalite, süreklilik, verimlilik ve fiyat avantajlarıyla, onlara sektörde rekabet avantajı sağlıyoruz.